ГлавнаяПро компанію
Про компанію 2019-02-27T11:35:16+00:00

Компанія «Укртекстрейдинг» заснована в 2000 році. Успішно працює на багатьох сегментах ринку. В даний час основними напрямками діяльності компанії є поставка та виготовлення меблевої фурнітури і маталопрокату.

В обслуговування клієнтів входить весь спектр послуг.

За час роботи, компанією були налагодженні прямі партнерські відносини з рядом світових заводів-виробників меблевої фурнітури і металопрокату дає можливість для якісної і конкурентної цінової пропозиції.

Нашими постійними клієнтами є підприємства галузей меблевого виробництва, профнастилу і металочерепиці по Україні і СНД.

Завжди великий асортимент продукції на складі, безліч зручних рішень для роботи з різними клієнтами, наявність кваліфікованих фахівців, а також вигідні ціни дозволяють нашій компанії бути Вашим надійним партнером у вирішенні будь-яких завдань пов’язаних з оперативною і якісною комплектацією замовлення.

За час нелегкої, і кропіткої роботи, нам вдалося стати одним з лідерів серед постачальників меблевої фурнітури і металопрокату.

Наявність складських приміщень дозволяє завжди мати весь асортимент товару. За час існування фірми ми отримали визнання і довіру наших клієнтів по всій Україні і за її межами. Незважаючи на те, ми постійно вивчаємо попит, моду і технологічні розробки, тому асортимент оновлюється що сезону.

Асортимент продукції, яку пропонує компанія «Укртекстрейдинг» має гнучку цінову категорію і дає можливість придбати продукцію за конкурентними цінами.

Працівники нашої компанії завжди допоможуть, і проконсультують Вас щодо вибору продукції з якою ми працюємо.